Free cookie consent management tool by TermsFeed

Vyklízení Plzeň

Nestresujte se s vyklízením vašeho starého domu nebo bytu. Od toho jsme tu my. Nabízíme kompletní vyklízecí práce různých prostor, likvidaci pozůstalostí i následné úklidové práce ve vyklizených prostorech. Naši zaměstnanci jsou sehraný tým, čímž vám dokáží ušetřit čas, zbytečný stres i peníze. Prázdné a čisté prostory vám navíc předáme již za pár dní. 

Provádíme kompletní vyklízecí služby:

  • vyklízení bytů
  • vyklízení domů
  • vyklízení kanceláří
  • vyklízení sklepů
  • vyklízení půd
  • vyklízení nemovitostí
  • vyklízení pozůstalostí

Přijedeme za vámi, nepořádek vyklidíme, starý nábytek vystěhujeme a vše odvezeme. V případě zájmu nám zanechte vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo nás kontaktujte přímo a my se o vše postaráme. 

Poptat služby


Vyklízení bytů

Čeká vás náročné vyklizení starého bytu, ale nemáte dostatek času? Máte byt plný přebytečných věcí? Postaráme se o kompletní vyklizení všech místností vašeho starého bytu, včetně stěhování nábytku, úklidu a likvidace odpadu. Vyklízíme byty všech velikostí, od garsoniéry až po ty největší. Pomůžeme vám s vyklizením i dalších prostor, které k bytu náleží, ať už to jsou balkony, lodžie, sklepy nebo půdy.

Vyklízení domů

Je váš dům plný starých, rozbitých a nepotřebných věcí? Čeká vás stěhování nebo plánujete rekonstrukci a nevíte kam s nimi? Pak jsme tu přesně pro vás. Pomůžeme vám s kompletním vyklizením vašeho domu, včetně úklidu a likvidace odpadu. Díky tomu získáte více volného místa a zbavíte se všech zbytečných a nepotřebných věcí. 

Vyklízení kanceláří

Nabízíme vyklizení kanceláří, administrativních budov, úředních místností i provozoven. Zajistíme kompletní vyklizení veškerého vybavení a zařízení. V rámci vyklízení kanceláří zajistíme i roztřídění, zajištění, zabalení odpadních materiálů určených k likvidaci, odnos veškerého odpadního materiálu do kontejnerů nebo jeho odvozu na skládku. Provádíme též skartaci dokumentů. V případě potřeby vám pomůžeme také s úklidem daných vyklizených prostor. 

Vyklízení půd

Plánujete půdní vestavbu, rekonstrukci střechy nebo se jen chcete zbavit nepořádku na vaší půdě? Nechte to na nás. O vše se postaráme. Pomůžeme vám s vyklizením veškerého materiálu z vaší půdy, ať už jde o nábytek, odložené oblečení, staré harampádí, pracovní nářadí, apod. Nepotřebné věci a odpad odvezme a vám předáme perfektně vyklizené prostory. A v případě zájmu zajistíme i konečný a důkladný úklid.

Vyklízení sklepů

Potřebujete se zbavit nepořádku ve sklepě? Nechte vše na nás. Pomůžeme vám s vyklizením sklepních prostorů, včetně odvozu a likvidace odpadů. Váš sklep zbavíme nepořádku, rychle, spolehlivě a v čase, který se vám bude přesně hodit. Ušetřte si čas i zbytečný stres, zbavte se nepotřebných věcí i veškerého odpadu a získejte více volného místa a úložných prostorů.

Vyklízení nemovitostí

Nemáte žádné zkušenosti s vyklízením nemovitostí? Nevíte, jak rychle a efektivně vyklidit všechny prostory? Šetřte svým časem i energií a nechte vyklízení vašich nemovitostí na nás. Provádíme komplexní vyklízení nemovitostí. Na základě vašich požadavků zlikvidujeme z vaší nemovitosti vše potřebné, včetně likvidace nebezpečného odpadu, jako jsou například lednice, elektrické spotřebiče, barvy a další odpad. 

Vyklízení pozůstalostí

Podědili jste domeček po babičce nebo máte pozůstalost, kterou chcete z rekonstruovat či prodat, ale brání vám v tom hromada nepotřebných věcí? Zajistíme kompletní vyklizení vaší pozůstalosti. Veškerý odpad a nepotřebné předměty, jako je starý a nefunkční nábytek, koberce, kuchyňské linky či elektronika vyklidíme a zlikvidujeme. Vaši nemovitost uvedeme do původního stavu. 


CENÍK Vyklízení

Svěřte vyklízení bytu, domu, kanceláří i sklepů a půd do našich rukou a věnujte se důležitějším povinnostem. Ušetříme vám čas i námahu.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník vyklízení v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 607 399 899.

Pro přímou kalkulaci vyklízecích služeb navštivte náš ceník.

Jeden pracovník

350 Kč/hodina

Vůz + 1 pracovník

700 Kč/hodina

Vůz + 2 pracovníci

1 050 Kč/hodina

Vůz + 3 pracovníci

1 400 Kč/hodina


 

Cesta po  Plzni je s příplatkem 1.000 Kč a mimo Plzeň 20 Kč/km.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

 

NAŠI KLIENTI