O nás

Potřebujete odstěhovat a nemáte na to čas, chuť, náladu, psychickou, ani fyzickou sílu? Stěhování obstaráme za vás!

 

Společnost Stěhujemezavás.cz byla založena roku 2016 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy PPN Group, s. r. o.

Jsme zkušený tým stěhováků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám se stěhováním bytů, domů, kanceláří, s vyklízením pozůstalostí a dalšími stěhovacími pracemi.

Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni odstěhovat v podstatě cokoliv a kamkoliv. A to opatrně, kvalitně a bezpečně. Navíc váš nábytek na vaše přání i demontujeme a následně na novém místě zase smontujeme. Nebojíme se ani domů bez výtahů, stěhování pian nebo přesunů do zahraničí.

 

Co vám dále můžeme nabídnout pod taktovkou PPN Group, s. r. o.?

Rádi za vás vyřídíme mnoho dalších úkolů, které vám berou váš drahocenný čas. Do portfolia našich služeb patří důkladné úklidy domů, bytů či aut – o to se postarají specialisté z Uklizenozavás.cz. Veškeré výškové práce na střechách a oknech i rizikové kácení stromů si vezmou na starost experti z Výškyzavás.cz. Detailní péči o vaše auto od čištění interiéru až po keramickou ochranu karoserie si vezmou na svá bedra detaileři z Detailingzavás.cz. Máte firmu, o které chcete dát vědět světu? S propagací vašeho podnikání, marketingovými plány i prezentací na sociálních sítích vám pomůže tým z Marketingzavás.cz.

Pro celou firmu PPN Group, s. r. o., tedy pro všechny její divize včetně té naší Stěhujemezavás.cz, je vždy na prvním místě kvalita služeb a spokojenost zákazníka. Díky tomu se mezi našimi klienty těšíme dobré pověsti a naše "základna" zákazníků, kteří se pravidelně vrací, se stále rozšiřuje. Obraťte se na nás i vy. Jsme tu pro vás a stěhování zařídíme za vás.

 

NAŠI KLIENTI