Free cookie consent management tool by TermsFeed

O nás

Potřebujete odstěhovat a nemáte na to čas, chuť, náladu, psychickou, ani fyzickou sílu? Stěhování obstaráme za vás!

 

Divize Stěhujemezavás.cz byla založena roku 2016 jako rozšíření portfolia naší mateřské firmy PPN group, s. r. o.

Jsme zkušený tým stěhováků s mnohaletými zkušenostmi. Zajistíme stěhování bytů, kanceláří i celých provozů. Velmi často realizujeme stěhování těžkých břemen, jako trezorů či kotlů, nebo také pian a klavírů. 

V konečném důsledku vám ušetříme čas i peníze. S našimi velkými stěhováckými auty ušetříte opakované cesty. Jednotlivé prvky zabezpečíme proti zničení a přesuneme po schodech či s využitím výtahu. A to jak do vedlejšího vchodu, tak do zahraničí.  

Co vám dále můžeme nabídnout pod taktovkou PPN Group, s. r. o.?

Rádi za vás vyřídíme mnoho dalších úkolů, které vám berou váš drahocenný čas. Do portfolia našich služeb patří důkladný úklid domácnosti a další služby zajišťující úklidová firma – o to se postarají specialisté z Uklizenozavás.cz. Veškeré výškové práceopravy střech, čištění fasády i rizikové kácení stromů si vezmou na starost experti z Výškyzavás.cz.

Detailní péči o vaše auto si vezmou na svá bedra detaileři z Detailingzavás.cz. Zajistí čištění interiéru auta a taková keramická ochrana laku dokáže prodloužit barevnou stálost laku a ochránit od některých poškození laku vozu.

Máte firmu, o které chcete dát vědět světu? S propagací vašeho podnikání, marketingovými plány i prezentací na sociálních sítích, tedy kompletní internetový marketing zajistí Marketingzavás.cz.

Pro celou firmu PPN Group, s. r. o., tedy pro všechny její divize včetně té naší Stěhujemezavás.cz, je vždy na prvním místě kvalita služeb a spokojenost zákazníka. Díky tomu se mezi našimi klienty těšíme dobré pověsti a naše "základna" zákazníků, kteří se pravidelně vrací, se stále rozšiřuje. Obraťte se na nás i vy. Jsme tu pro vás a stěhování zařídíme za vás.

  

 

Poptat služby                                                           Naše reference

NAŠI KLIENTI