Free cookie consent management tool by TermsFeed

Stěhování klavírů a pianin Plzeň

Stěhování klavíru, to je skoro „stěhovácké klišé“, které patří do stěhování těžkých břemen. Na druhou stranu drahý hudební nástroj, který se kromě vysoké cenovky může zároveň pochlubit i atypickými rozměry, tvarem a značnou choulostivostí, se opravdu špatně stěhuje – minimálně tomu, kdo nemá ve stěhování praxi. Proto – ať už se chystáte stěhovat kousek pro virtuózní hraní, nebo pianino, na kterém trénují vaše děti na pravidelnou lekci ve škole umění, zavolejte si na stěhování piana naše specialisty na stěhování. Stěhování klavírů a pianin zajistíme se vším všudy a domluvíme termín, který vám bude vyhovovat.

Proč stěhovat právě s námi?

  • Klavír nebo pianino pečlivě zabalíme tak, aby se mu nic nestalo.
  • Klavír nebo pianino umístíme v prostoru na místo, které si určíte.
  • Naložíme, převezeme, vyložíme – vše s profesionálním náčiním a s maximální pečlivostí.
  • Pomůžeme, i když potřebujete klavír či pianino přestěhovat jen v rámci jedné domácnosti. I stěhování z patra do patra je u tak těžkého hudebního nástroje „oříšek“. Naši specialisté na stěhování vám ale pomohou i s tím.

Váš hudební nástroj přestěhujeme klidně na druhý konec ČR nebo do zahraničí.

Poptat služby


CENÍK STĚHOVÁNÍ 

Svěřte stěhování klavíru či pianina našim specialistům na stěhování. Jsou to profesionálové, kteří se postarají o to, abyste si i na nové adrese brzy zahráli Chopina. Váš klavír či pianino bude v jejich rukou v bezpečí!

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník stěhování v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 602 600 389.

Pro přímou kalkulaci stěhovacích služeb navštivte náš ceník.

 

NAŠI KLIENTI