Free cookie consent management tool by TermsFeed

Stěhování do zahraničí

Už několikrát jsme se zmínili o tom, že máte stěhování svěřit do našich rukou. Nejenže vám pomůžeme přestěhovat všechny vaše věci třebas jen o dům dál, napříč přes celé město nebo i celou Českou republiku, ale nyní vám nabízíme pomoc také se stěhováním po celé Evropě.

Přestěhujeme skříň po babičce i celou kancelář

Zajišťujeme stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří, celých firem i jednotlivých kusů nábytku do zahraničí i ze zahraničí. K dispozici máme stabilní tým stěhovacích profíků i perfektní vybavení. Ke stěhování využíváme prostorné automobily o nosnosti 3,5 a 7,5 tuny.

Stěhování od A do Z

Vzhledem k tomu, že se jedná o transport větší vzdálenosti, je potřeba všechny vaše věci řádně zabalit. A také s tím vám můžeme pomoci. Nemusíte tedy shánět krabice či stěhovací obaly a nemusíte se ani zdržovat s balením vašich věcí. Den před nebo v den stěhování vám dodáme potřebné kartonové krabice, šatní boxy i lepící pásky. Váš nábytek a elektroniku zabalíme do strečové a bublinkové folie. Oblečení, nádobí, knihy a další osobní věci uložíme do dodaných stěhovacích obalů.

Poptat služby


CENÍK Stěhování

Svěřte stěhování vašeho bydlení či kanceláří do našich rukou a věnujte se důležitějším povinnostem. Ušetříme vám čas i námahu.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník stěhování v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 602 600 389.

Pro přímou kalkulaci stěhovacích služeb navštivte náš ceník.

Jeden pracovník

350 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 1 pracovník

700 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 2 pracovníci 

1 050 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 3 pracovníci 

1 400 Kč/hodina


 

Cesta po Plzni je s příplatkem 1.000 Kč a mimo Plzeň 20 Kč/km.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Minimální cena zakázky je 1.500 Kč bez DPH.

NAŠI KLIENTI