Stěhujemezavás.cz rozšiřuje vozový park!

Stěhujemezavás.cz rozšiřuje vozový park!

Stěhujemezavás.cz už má za sebou řady spokojených klientů, perfektně odstěhovaných domácností, kanceláří i firemních prostor… ale také spousty najetých kilometrů. Protože nejsme líní za vámi dojet a do akce si vozíme nejen své stěhovací týmy, ale i profesionální stěhovací vybavení, potřebujeme pořádná auta, která uvezou vaše gauče, piana i porcelán po babičce.

Máme nový přírůstek

Jsme rádi, že vám můžeme dát vědět, že jsme se rozrostli o nového mazlíka! Vozovky nejen Plzeňského kraje brázdí nový přírůstek vozového parku. Dodávka s motivem Stěhujemezavás.cz voní novotou a je připravena do akce. 

Poptávka po našich službách roste - museli jsme zareagovat

Rozšíření vozového parku bylo nutností už díky stále rostoucí poptávce po našich službách. Abychom vám vyšli vstříc a mohli obsloužit více klientů, kteří potřebují profesionální stěhování domácností, kanceláří i dalších objektů, vrhli jsme se do toho po hlavě a koupili nové auto.

Pokud právě vy aktuálně řešíte stěhování do nového, podívejte se na ceník stěhování v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 607 399 899.

Poptat služby

NAŠI KLIENTI