Odstěhujeme gril i celou verandu!

Odstěhujeme gril i celou verandu!

S prvními jarními slunečními paprsky nás to zase táhne ven. A to znamená, že je nejvyšší čas si zase vytunit naše terasy, zahrady, verandy… vždyť to znáte. Také máte své oblíbené místo, kde chytáte bronz a grilujete? A právě o grilování dnes budeme řeč. Ne, neprozradíme vám svůj recept na super tajnou marinádu – to možná příště. Místo toho pro vás máme fotky z naší poslední akce. Naši specialisté na stěhování stěhovali gril a zařízení verandy.

Stěhování nábytku – odstěhujeme piano i gril

Takový profesionální gril se už pěkně pronese. Navíc stojí nemalé peníze, takže je potřeba si při takovém stěhování počínat nanejvýše opatrně. Možná si myslíte, že když si objednáte stěhováky, musí to být minimálně na stěhování celé domácnosti, nebo pozůstalosti po babičce. Naši stěhovací experti si poradí ale s každým úkolem. Pokud potřebujete pomoct třeba jen s jedním objemnějším a těžším kusem, není žádná hanba si zavolat profesionály.

Ušetříme vám čas, námahu i zdraví!

Dovezli jste si novou šatní skříň? Potřebujete přestěhovat obrovský psací stůl z vaší staré kanceláře? Piano? Spíž? Ušák? A nebo již zmíněný gril? Není problém. Stěhování nábytku je naše specializace a je nám jedno, jestli stěhujeme celý dům nebo jen jeden velký těžký kus. Netahejte se s těžkým nábytkem. K úhoně by mohl dojít nejen stěhovaný kus, ale i vaše zdraví. A to nechcete. Ušetříme vám čas i námahu!

Poptat služby

NAŠI KLIENTI