Stěhování do Německa

Přesouváte se ze prací do Německa? Konec vysoké, ale teď vás čeká několik let dalšího studia v Berlíně? Rozhodli jste se prožít důchodový věk mezi bavorskými kopečky? Nebo se jen stěhujete s rodinou na německou část Šumavy? Ať tak či tak, se stěhováním do Německa vám rádi pomůžeme.

Přestěhujeme kancelářský stůl, ale i celý dům

Svěřte stěhování do našich rukou. Ušetříme vám čas i nervy. Přeci jen máme jenom jedny. Zajišťujeme stěhování jednotlivých kusů nábytku i celých bytů, rodinných domů, kanceláří nebo firem. A to do zahraničí i z něj. K dispozici máme stabilní tým stěhovacích profíků a k tomu perfektní vybavení. Ke stěhování využíváme prostorné automobily o nosnosti 3,5 a 7,5 tuny.

Stěhování od A do Z

Jelikož nejde jen o přesun několika věcí do domu ve vedlejší ulici, je potřeba všechny vše řádně zabalit. A také s tím vám můžeme pomoci. Neshánějte krabice či stěhovací obaly. A nezdržujte se s balením vašich věcí. Od toho jsme tu my.

Den před nebo v den stěhování vám dodáme potřebné kartonové krabice, šatní boxy i lepící pásky. Váš nábytek a elektroniku zabalíme do strečové a bublinkové folie. A oblečení, nádobí či knihy uložíme do dodaných stěhovacích obalů.

Poptat služby


CENÍK Stěhování

Svěřte stěhování vašeho bydlení či kanceláří do našich rukou a věnujte se důležitějším povinnostem. Ušetříme vám čas i námahu.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník stěhování v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 602 600 389.

Pro přímou kalkulaci stěhovacích služeb navštivte náš ceník.

Jeden pracovník

280 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 1 pracovník

520 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 2 pracovníci 

800 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 3 pracovníci 

1 080 Kč/hodina


 

Cesta po Plzni je s příplatkem 200 Kč a mimo Plzeň od 15 Kč/km.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Minimální cena zakázky je 1 000 Kč bez DPH + doprava.

NAŠI KLIENTI