Stěhování do Holandska a Belgie

Plánujete se přestěhovat do Amsterdamu nebo Rotterdamu? Chcete s přítelem zapustit kořeny v Holandsku? Přijali jste pracovní nabídku v Bruselu a nyní vás tak čeká stěhování do Belgie? Nemějte obavy, ať už plánujete žít kdekoli v zahraničí, pomůžeme vám s přesunem. Stěhování je naše parketa.

Stěhování čehokoli kamkoli

Pomůžeme vám se stěhováním do Holandska i Belgie. Přestěhujeme všechen nábytek, spotřebiče, stroje i další vybavení vašeho bytu. Nebo kanceláře. Nebo firmy. Té malé rodinné i té velké provozovny. 

Se stěhováním do i z Holandska či Belgie vám pomůže naše parta stěhovacích profíků. Ti jsou na vše skvěle připraveni i náležitě vybaveni. Ke stěhování pak využíváme prostorné automobily o nosnosti 3,5 a 7,5 tuny. Všechny vaše věci

Balící služby, montáž a demontáž i další služby

Jelikož jde o přesun větší vzdálenosti, je potřeba vše důkladně zabalit. Zapůjčíme vám potřebný balící materiál - kartonové krabice, šatní boxy, lepící pásky a další. A i se samotným balením nábytku i osobních věcí vám rádi pomůžeme. Samozřejmostí je pak odpojení a pečlivé zabalení všech přístrojů a spotřebičů. A na vaše přání provedeme demontáž a montáž stěhovaného nábytku.

Poptat služby


CENÍK Stěhování

Svěřte stěhování vašeho bydlení či kanceláří do našich rukou a věnujte se důležitějším povinnostem. Ušetříme vám čas i námahu.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník stěhování v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 602 600 389.

Pro přímou kalkulaci stěhovacích služeb navštivte náš ceník.

Jeden pracovník

280 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 1 pracovník

520 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 2 pracovníci 

800 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 3 pracovníci 

1 080 Kč/hodina


 

Cesta po Plzni je s příplatkem 200 Kč a mimo Plzeň od 15 Kč/km.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Minimální cena zakázky je 1 000 Kč bez DPH + doprava.

NAŠI KLIENTI