Stěhování do Francie

Paříž, Marseille, Lyon, Toulouse nebo Montpellier? Do kterého francouzského města se to stěhujete? A nebo máte v plánu zakotvit v Provance? Ať už máte v plánu se přesunou na sever či jih Francie, my vám s tím pomůžeme.

Přestěhujeme vám úplně vše - sedací soupravu, kancelář i celou firmu

Nabízíme vám své profi služby při stěhování do Francie. A je jedno jestli se přesouváte jen se svým oblíbeným křeslem a lampou nebo potřebujete přestěhovat celou třípatrovou vilu. Přenechte všechny své obavy nám a vyplňte svůj čas příjemnějšími věcmi.

Se stěhování z i do Francie vám pomůže náš stabilní tým stěhovacích profíků. Ten ke stěhování využívá nejenom své svaly, ale i skvělé vybavení a prostorné automobily o nosnosti 3,5 a 7,5 tuny.

Vše zabalíme i vybalíme. A nejen to!

Zajišťujeme nejenom stěhování, ale i balení nábytku a další věcí. Zabalíme a vybalíme, rozmontujeme a smontujeme všechny stěhované předměty. Pokud si chcete zabalit sami, obalový materiál vám přivezeme před samotným stěhováním s dostatečným předstihem. Nechte stěhování do Francie na nás.

Poptat služby


CENÍK Stěhování

Svěřte stěhování vašeho bydlení či kanceláří do našich rukou a věnujte se důležitějším povinnostem. Ušetříme vám čas i námahu.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, podívejte se na ceník stěhování v Plzni, popřípadě nás přímo kontaktujte na čísle 602 600 389.

Pro přímou kalkulaci stěhovacích služeb navštivte náš ceník.

Jeden pracovník

280 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 1 pracovník

520 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 2 pracovníci 

800 Kč/hodina

Stěhovací vůz + 3 pracovníci 

1 080 Kč/hodina


 

Cesta po Plzni je s příplatkem 200 Kč a mimo Plzeň od 15 Kč/km.

Hodinová sazba je účtována od výjezdu z provozovny.

Minimální cena zakázky je 1 000 Kč bez DPH + doprava.

NAŠI KLIENTI